بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج برای آموزش ساز ”هنگدرام ” از مقدماتی تا پیشرفته

بهترین آموزشگاه موسیقی کرج برای آموزش هنگدرام
آموزش هنگ درام در آموزشگاه موسیقی خورشید کرج گوهردشت
 

هنگدرام را شاید بتوان موفق ترین ساز ابداعی هزاره ی جدید دانست.این ساز نوظهور در سال 2000 به طور رسمی رونمایی شد و به مرور تکامل پیدا کرد. این ساز گونه ای از سازهای کوبه ای خودصداست که ظاهر عجیب و صدای شگفت انگیز آن بسیاری را به یاد آدم فضایی ها و فیلم های تخیلی می اندازد. نت اصلی ساز هنگ درام دینگ نام دارد. این نت پایین ترین نت از نظر اکتاو صدایی به شمار می آید که بم ترین صدا را تولید می کند. نت ها در ساز هنگ درام دارای یک فضای مشخص بیضی شکل هستند.این فضاها بیضی شکل ناودیس(tone field) نام دارند.

مدت زمان آموزش هنگدرام چه قدر است؟

شما در جلسات ابتدایی کلاس به یادگیری مفاهیم اولیه همچون اصول نشستن در مقابل ساز و چگونگی استفاده از انگشتان دست می پردازید. در ادامه دوره ی آموزشی، به مباحثی چون ریتم، گام ها و شیوه ضربه زدن به ساز و … مسلط می شوید. به مرور زمان فوت و فن هایی برای نوازندگی بهتر و تولید افکت های صدایی خاص را فرا می گیرید. شما با تمرین مداوم روزی نیم الی یک ساعت، در مدت شش ماه، قادر به نواختن قطعات ساده و ابتدایی هستید. با ادامه آموزش ها در بازه ی زمانی شش الی یکسال می توانید قطعات متوسط را به زیبایی بنوازید. در نهایت با سپری شدن یک الی پنج سال یک نوازنده حرفه ای هستید.  

 

آموزش هنگدرام در آموزشگاه موسیقی خورشید
آموزش هنگ درام در آموزشگاه موسیقی خورشید کرج گوهردشت
آموزشگاه موسیقی خورشید  معتبرترین مرکز آموزش مقدماتی تا پیشرفته هنگ درام در کرج

ما در آموزشگاه موسیقی خورشید برترین اساتید آموزش هنگ درام کرج را گرد هم آورده ایم. در طول این دوره شما نواختن هنگ درام را فرا می گیرید. و هر چه بیشتر با این ساز هماهنگ می شوید. هنگ درام ساز نو ابداعی است که بدون آموزش اصولی تکنیک­ های نوازندگی، نمی ­توان نتیجه­ مطلوبی را از آموزش این ساز گرفت.

https://khorshidmusicacademy.ir/team/mobina-khodadadi/

  هنرجویان عزیز می توانید برای آشنایی بیشتر با روند آموزش و نحوه برگزاری ساز هنگ درام با حضور در آموزشگاه، از نزدیک با مشاورین ما درخصوص انتخاب ساز صحبت کنید. همچنین از نحوه کار آموزشگاه خورشید و اساتید مطلع شوید و با آگاهی کامل اقدام به انتخاب ساز و رشته آموزشی مورد علاقه خود کنید.

برای راهنمایی بیشتر و رزرو تایم مشاوره­ رایگان می­ توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

یک دیدگاه بگذارید