دانلود آهنگ بی کلام فیلم بابل از گوستاوو سانتائولایا

دانلود آهنگ بی کلام فیلم بابل از گوستاوو سانتائولایا

بابل (به انگلیسی: Babel) فیلمی در ژانر درام روان‌شناختی به کارگردانی الخاندرو گونسالس اینیاریتو و نویسندگی گی‌یرمو آریاگا به سال ۲۰۰۶ است. برد پیت، کیت بلانشت، رابرت فایف، گائل گارسیا برنال، کوجی یاکوشو و رینکو کیکوچی ستارگان فیلم هستند. این فیلم در هفتاد و نهمین دوره جوایز اسکار در ۷ شاخه نامزد دریافت جایزه بود که در رشتهٔ بهترین موسیقی فیلم برندهٔ جایزهٔ اسکار شد. این جایزه به گوستاوو سانتائولایا سازنده موسیقی متن فیلم تعلق گرفت. آهنگ بی کلام فیلم بابل را از وبسایت آموزشگاه موسیقی خورشید می توانید دریافت کنید.

آموزشگاه موسیقی خورشید کرج

داستان

ریچارد و سوزان یک زوج توریست هستند. آنها در غم از دست دادن فرزند سومشان به روستایی در حومهٔ مراکش سفر می‌کنند که بیشتر با یکدیگر باشند. اما در مراکش دو پسر با اسلحهٔ پدرشان اتوبوسی را که آن دو از مسافران آن هستند، نشانه می‌روند و سوزان به‌شدت زخمی می‌شود. جریان رسانه‌ای می‌شود و اینترپل در ماجرا دخالت می‌کند…

این فیلم به بیان علت و معلول حوادث کوچک که مجموع آن یک حادثهٔ بزرگ در سطح جهانی می‌شود، می‌پردازد و تأثیر روابط کوچک را بر حادثه‌ای بزرگ که از درون خالی است، بیان می‌کند.

موسیقی

گوستاوو سانتائولایا موسیقی متن فیلم و آهنگ‌های آن را ساخت. آهنگ صحنهٔ پایانی فیلم قطعهٔ «Bibo no Aozora» ساختهٔ آهنگساز برندهٔ جایزه ریوئیچی ساکاموتو است. موسیقی متن فیلم برندهٔ جایزه اسکار بهترین موسیقی فیلم و جایزه بفتای بهترین موسیقی فیلم شد. همچنین نامزد دریافت جایزهٔ جایزه گلدن گلوب بهترین موسیقی نیز شد.

دانلود آهنگ بی کلام فیلم بابل

آموزشگاه موسیقی خورشید کرج