برگزاری دوره های مسترکلاس در کرج گوهردشت

موسیقی سنتی ایرانی با نام موسیقی اصیل ایرانی، موسیقی کلاسیک ایرانی و موسیقی دستگاهی شناخته می‌شود. این موسیقی شامل دستگاه‌ها، نغمه‌ها و آوازهاست. و از سال‌ها پیش از میلاد مسیح تا به امروز سینه به سینه در میان مردم ایران جریان داشته است. آنچه که دلنشین‌تر، ساده‌تر و قابل فهم‌تر بوده‌ است، امروز در دسترس است. موسیقی اصیل ایرانی، جزو کهن‌ترین سبک‌های موسیقایی از دوران باستان تا به امروز است. همچون گذشته‌های دور، مشاهیر صاحب سبک بسیاری در تاریخ معاصر ایران سر برآورده و هر یک، گامی مؤثّر در اعتلا و پویندگی این موسیقی اصیل برداشته‌اند.

آموزشگاه موسیقی خورشید نیز در تلاش است تا قدمی کوچک در گسترش و پویندگی این هنر اصیل ایرانی بردارد. لذا از اساتید به نام کمک جسته ایم تا دوره های عالی (مسترکلاس) موسیقی را برای نوازندگان حرفه ای برگزار نماییم.

 

برگزاری دوره مسترکلاس ردیف موسیقی ایرانی در ویولن توسط استاد بزرگ ” محمد رشوند “

در این دوره، ردیف های موسیقی ایرانی به سبک و سیاق مکتب استاد شاپور نیاکان به تفکیک دستگاه های موسیقی ایرانی آموزش داده می شود. همچنین، هنرمندان گرامی به فراگیری کوک های خاص و تخصصی از جمله کوک های ابداعی استاد نیاکان بر روی ویولن “دو لا لا می”  و  “ر می دو لا ” و … نیز می پردازند.

 

برگزاری دوره مسترکلاس ردیف موسیقی ایرانی در آواز توسط استاد بزرگ ” نسرین امینی “

استاد امینی از شاگردان اساتید بزرگ سیاوش زندگانی، عباس زندی، محمدرضا شجریان، محمدرضا لطفی و بانو پریسا و دیگر بزرگان بوده اند. مفتخریم که در آموزشگاه موسیقی خورشید به یاری ایشان، علاوه بر دوره های ابتدایی و متوسطه آواز اصیل ایرانی، مسترکلاس ردیف موسیقی ایرانی در آواز را برای علاقه مندان برگزار می نماییم.

 

هنرمندان عزیز می توانید برای آشنایی بیشتر با روند آموزش و نحوه برگزاری مسترکلاس ها با حضور در آموزشگاه، از نزدیک با مشاورین ما  صحبت کنید. همچنین از نحوه کار آموزشگاه خورشید و اساتید مطلع شوید و با آگاهی کامل اقدام به ثبت نام نمایید.

برای راهنمایی بیشتر و رزرو تایم مشاوره­ رایگان می­ توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

یک دیدگاه بگذارید