آموزشگاه موسیقی خورشید کرج

آموزشگاه موسیقی خورشید کرج با مدیریت مهندس شایان فرهانی (نوازنده ویولن) در گوهردشت کرج واقع شده است.

 

شایان فرهانی مدیر آموزشگاه موسیقی خورشید
شایان فرهانی مدیر آموزشگاه موسیقی خورشید

 

اکثر اساتید این موسسه فارغ التحصیلان رشته های موسیقی از برترین دانشگاه های کشور می باشند و همگی دارای سابقه ای چشمگیر در آموزش موسیقی به کودکان و بزرگسالان اند.

اساتید آموزشگاه موسیقی خورشید کرج گوهردشت
بهترین آموزشگاه موسیقی گوهردشت کرج

برگزاری کلاس های آموزش تمامی ساز ها

از خدمات این موسسه می توان به برگزاری کلاس های آموزشی انواع ساز ها از جمله:

اشاره نمود.

برگزاری کلاس های آموزش ساز های خاص

همچنین مفتخریم که در آموزشگاه موسیقی خورشید آموزش انواع ساز های خاص با بهترین اساتید این رشته های موسیقی را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. از جمله این کلاس ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

لازم به ذکر است، برگزاری کلاس های آموزشی  ” آمادگی نوازندگی در ارکستر و تمرینات گروه نوازی”   نیز از دیگر خدمات این مجموعه است. 

برگزاری دوره های عالی موسیقی

هدف اصلی ما رونق فرهنگ و هنر اصیل ایرانی می باشد. در این راستا از اساتید بزرگ هنرهای اصیل ایرانی یاری جسته ایم تا در کنار این بزرگواران قدمی چند در شکوفایی و بازیابی هنر ایرانی برداریم. برگزاری کلاس آواز اصیل ایرانی توسط  ” استاد بزرگ سرکار خانم امینی”   و برگزاری مسترکلاس ردیف موسیقی ایرانی در ویولن توسط  ” استاد گرانقدر جناب آقای رشوند”   از دیگر افتخارات مجموعه خورشید است.

استودیو ضبط حرفه ای

آموزشگاه موسیقی خورشید اولین آموزشگاه مجهز به استودیو ضبط حرفه ای در ایران می باشد. این استودیو با به روز ترین تجهیزات و حرفه ای ترین اساتید صدابرداری، میکس و مسترینگ آمادگی پذیرایی هنرمندان عزیز می باشد. همچنین دوره های آموزش “صدابرداری، میکس و مسترینگ” با اساتید بنام این حرفه برگزار می شود. به علاوه هنرجویان عزیز نیز می توانند از امکانات استودیو استفاده و موزیک ویدئو های خود را ضبط نمایند.

محیط آموزشگاه

ما در آموزشگاه خورشید با توجه ویژه به تک تک المان های هنری و جزئیات، محیطی را فراهم آورده ایم که علاوه بر ایجاد انگیزه برای ادامه فراگیری موسیقی، موجبات نشاط و آرامش خاطر شما عزیزان نیز فراهم گردد. فضای آموزشگاه به لحاظ موقعیت جغرافیایی و طراحی داخلی به گونه ایست که امکان فیلم برداری و جلوه های بصری زیبایی را دارا می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان مجموعه خورشید، با ما در تماس باشید.