دانلود نت ترانه God father

پدرخوانده (The Godfather) فیلم جنایی آمریکایی محصول ۱۹۷۲ به کارگردانی فرانسیس فورد کوپولا است که فیلم‌نامه‌اش را به همراه ماریو پوزو نوشت. این فیلم بر پایهٔ رمان به همین نام نوشتهٔ پوزو ساخته شده‌است که پرفروش‌ترین رمان ۱۹۶۹ شد. این نخستین قسمت از سه‌گانهٔ پدرخوانده است. داستان این فیلم از ۱۹۴۵ تا ۱۹۵۵ اتفاق می‌افتد و به شرح حال خانواده کورلئونه تحت نظر پدرسالار ویتو کورلئونه (براندو) می‌پردازد که بر تحول پسر کوچکش، مایکل کورلئونه (پاچینو) تمرکز دارد.

کاپولا آهنگساز ایتالیایی، نینو روتا را برای ساخت آهنگ اصلی فیلم انتخاب کرد. نینو روتا آهنگ به نرمی سخن بگو عشق را برای پدرخوانده سرود و ضبط کرد. او برای موسیقی این فیلم از ترکیب خاصی از موسیقی جاز ایتالیایی با موسیقی سیسیلی استفاده کرد.روتا سبک آهنگ‌ها را به نحوی تنظیم کرد که با موقعیت‌ها و شخصیت‌های فیلم ارتباط داشته باشند. کاپولا معتقد بود که موسیقی روتا حس ایتالیایی بیشتری به فیلم می‌بخشد. شما می توانید از وبسایت آموزشگاه موسیقی خورشید، نت ترانه God father را دانلود نمایید.

دانلود نت God father

ما در وبسایت آموزشگاه موسیقی خورشید دسترسی آسان و رایگان هنرجویان به نت قطعات معروف را فراهم کرده ایم. تا قدمی چند برای پیشرفت روزافزون هنرجویان عزیز برداشته باشیم.

دانلود نت ترانه God father
دانلود نت ترانه God father
دانلود موسیقی متن فیلم god father

تمام قطعات موسیقی متن فیلم پدرخوانده